top of page

More About Montessori

Public·22 members

Top 10 najlepszych dzwonków z remiksami


1. „Blinding Lights” – The Weeknd (Remiks)

Przebój The Weeknda „Blinding Lights” stał się fenomenem na skalę światową, a jego remiks dodaje mu jeszcze więcej emocji i atrakcyjności. Melodia synthwave w połączeniu z szybkim beatem z pewnością wprawi Cię w ekscytację za każdym razem, gdy zadzwoni Twój telefon.


2. „Lewitujący” – Dua Lipa ft. DaBaby (Remiks)

Utwór „Levitating” Dua Lipy został zremiksowany przy udziale DaBaby, tworząc energetyczny dzwonek. Połączenie popu i hip-hopu w tym remiksie przynosi radosne i orzeźwiające uczucie.


3. „Peaches” – Justin Bieber (Remiks)

Remiks utworu „Peaches” w wykonaniu Justina Biebera z udziałem innych artystów dodaje nowe elementy, tworząc melodię idealną na dzwonki na telefon. Mieszanka R&B i popu w tym remiksie jest bardzo chwytliwa.


4. „Don’t Start Now” – Dua Lipa (Remiks)

„Don't Start Now” to jedna z najsłynniejszych piosenek Dua Lipy, a jej remiks wnosi do utworu świeższy i bardziej żywy klimat. Szybki rytm i wpadająca w ucho melodia z pewnością zachwycą Cię za każdym razem, gdy zadzwonisz.


5. „Save Your Tears” – The Weeknd i Ariana Grande (Remiks)

Remiks „Save Your Tears” z udziałem Ariany Grande dodaje mocną popową melodię, tworząc emocjonalny i wciągający dźwięk. Połączenie dwóch wybitnych wokalistów daje niezapomnianą melodię.


6. „Good 4 U” – Olivia Rodrigo (Remiks)

Utwór „Good 4 U” Olivii Rodrigo został zremiksowany z szybszym beatem i dodanymi elementami elektronicznymi, tworząc energetyczny i podnoszący na duchu dźwięk. Pop-rockowa melodia połączona z nowoczesnymi elementami z pewnością Cię zadowoli.


7. „MONTERO (Call Me By Your Name)” – Lil Nas X (Remiks)

Hit Lil Nas X „MONTERO” został zremiksowany, aby dodać nowe i bardziej ekscytujące elementy. Wpadająca w ucho melodia i mocny beat tego remiksu sprawiają, że jest to doskonały wybór na dzwonek.


8. „Arbuzowy cukier” – Harry Styles (Remiks)

„Watermelon Sugar” Harry’ego Stylesa stał się hitem lata, a jego remiks dodaje jeszcze więcej radości i emocji. Delikatna, ale żywa melodia tego remiksu z pewnością Cię pokocha.


9. „Dynamite” – BTS (Remiks)

Utwór „Dynamite” BTS został zremiksowany z szybszym beatem i dodanymi elementami elektronicznymi, tworząc żywy i energetyczny dzwonek. Połączenie popu i disco w tym remiksie jest bardzo chwytliwe i atrakcyjne.


10. „STAY” – The Kid LAROI i Justin Bieber (Remiks)

Przebój Kid LAROI i Justina Biebera „STAY” został zremiksowany, aby dodać nowe i bardziej ekscytujące elementy. Wpadająca w ucho melodia i mocny beat tego remiksu sprawiają, że jest to doskonały wybór na dzwonek.

About

Welcome to the group! Our staff here at Mountain View Montes...
bottom of page